Krzysztof
Krótka wizytówka autora :)

Zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z krótkimi informacjami dotyczącymi przede wszystkim tego co robię w pracy, jak również tego, czym zajmuję się w czasie wolnym.

Praca

Szef działu projektów z coraz większym bagażem doświadczeń. Od kilku lat kieruję działem realizującym projekty szkoleniowe w tym dofinansowane z UE. Tysiące uczestników szkoleń, dziesiątki grup szkoleniowych w całym kraju, mnóstwo problemów dookólnych. Jak to w projektach. Szkolimy ludzi z różnych dziedzin: od autoryzowancyh IT, poprzez szkolenia miękkie, a na egzotykach typu "masaż kamieniami" czasem kończąc. W końcu - nasz klient - nasz "per pannnnnn". Przeciętnie na warsztacie mamy do 30 projektów, które realizowane są przez znakomity zespół kierowników projektów. Muszę przyznać, że pracowników i współpracowników mam naprawdę świetnych.

Od 9 lat posiadam certyfikację PMP®. Od 5 PRINCE2 Practitioner.

Codziennie przede mną nowe wyzwania. Budżety rosną, trzeba też planować już pracę działu na poziomie strategicznym :)

Zainteresowanych moim pełniejszym profilem zawodowym zapraszam na GoldeLine

Czas wolny

A cóż to takiego? Zaraz, zaraz... aaaa to to coś, co miałem kiedyś, jak nie miałem dzieci :) Już zapomniałem jak to jest.

No więc czasu wolnego brak. Skutecznie wypełniają mi go dwie moje pociechy. W końcu to one były powodem powstania tej strony.

Jak już przypadkiem uda mi się coś wygospodarować, to czas ten skutecznie zużywam na książki (jak nie ma odpowiedniej pogody) i narty (jak jest odpowiednia pogoda).

foto